Teklif Formu
+90 212 438 42 06
info@taksimdanismanlik.com

Sosyal Medya Hesaplarımız

Taksim Danışmanlık Hizmetleri Sosyal Medya Yayınlarımız Hakkında,

 

 

 

 

 

1. Twitter Resmi Hesabımız Taksim Danışmanlık (@TaksimDnsmnlk) dir.

 

2. Twitter hesabımız paydaşları tek taraflı bilgilendirme amaçlı kullanılmaktadır.

 

3. Bir kullanıcının Twitter aracılığıyla Taksim Danışmanlık Hizmetleri´ ni takip etmesi, Taksim Danışmanlık Hizmetleri’nin faaliyetleri ile birebir bağlantıda olduğunu veya sorumluluk alacağını göstermemektedir.

 

4. Taksim Danışmanlık Hizmetleri, takipçilerinin ilgisini çekebilecek paylaşımları Twitter üzerinden kullanıcıları ve takipçileri ile yeniden paylaşabilir (retweet). Bununla birlikte, bu yeniden paylaşımlar Taksim Danışmanlık Hizmetleri’nin konu ile ilgili resmi görüşlerini yansıtmamaktadır.

 

5. Twitter’ın servis dışı kaldığı durumlarda söz konusu hesaba erişilememesi Taksim Danışmanlık Hizmetleri’nin sorumluluğu dışındadır.

 

6. Twitter üzerinden herhangi bir şekilde iletilen soru, yorum ve eleştirilere hiçbir şekilde bu platform üzerinden yanıt verilmeyecek olup, kullanıcıların soru, yorum ve eleştirilerini Taksim Danışmanlık Hizmetleri Sitesindeki iletişim formu aracılığıyla Taksim Danışmanlık Hizmetleri’ye ulaştırmaları gerekmektedir.

 

7. Taksim Danışmanlık Hizmetleri’nin resmi Twitter hesabı dışında, Taksim Danışmanlık Hizmetleri çalışanları tarafından sosyal medya aracılığıyla yapılan paylaşımlar, yorum ve değerlendirmeler çalışanların kendi görüşlerini yansıtmaktadır. Taksim Danışmanlık Hizmetleri çalışanları bu yollarla yapacakları yorum ve değerlendirmeler sonucunda doğabilecek hukuki sorumluluk Taksim Danışmanlık Hizmetleri’ye ait değildir.

 

 

 

 

 

 

1. Taksim Danışmanlık Hizmetleri´nin Facebook ekran adı Taksim Danışmanlık Hizmetleri - Facebook dır.

 

2. Facebook hesabı Taksim Danışmanlık Hizmetleri tarafından temel olarak paydaşları tek taraflı bilgilendirme amaçlı kullanılmaktadır.

 

3. Bir kullanıcının Facebook aracılığıyla Taksim Danışmanlık Hizmetleri sayfasını takip etmesi, Taksim Danışmanlık Hizmetleri’nin bu kullanıcıları takip etmesini gerektirmemektedir.

 

4. Taksim Danışmanlık Hizmetleri, takipçilerinin ilgisini çekebilecek paylaşımları Facebook kullanıcıları ve takipçileri ile yeniden paylaşabilir. Bununla birlikte, bu yeniden paylaşımlar Taksim Danışmanlık Hizmetleri’nin konu ile ilgili resmi görüşlerini yansıtmamaktadır.

 

5. Facebook servis dışı kaldığı durumlarda söz konusu hesaba erişilememesi Taksim Danışmanlık Hizmetleri’nin sorumluluğu dışındadır.

 

6. Facebook üzerinden herhangi bir şekilde iletilen soru, yorum ve eleştirilere hiçbir şekilde bu platform üzerinden yanıt verilmeyecek olup, kullanıcıların soru, yorum ve eleştirilerini Taksim Danışmanlık Hizmetleri Web Sitesindeki iletişim formu aracılığıyla Taksim Danışmanlık Hizmetleri’ye ulaştırmaları gerekmektedir.

 

7. Taksim Danışmanlık Hizmetleri’nin resmi Facebook hesabı dışında, Taksim Danışmanlık Hizmetleri çalışanları tarafından sosyal medya aracılığıyla yapılan paylaşımlar, yorum ve değerlendirmeler çalışanların kendi görüşlerini yansıtmaktadır. Taksim Danışmanlık Hizmetleri Çalışanlarının bu yollarla yapacakları yorum ve değerlendirmeler sonucunda doğabilecek hukuki sorumluluk Taksim Danışmanlık Hizmetleri´ye ait değildir.

 

 

 

 

 

 

 

1. Taksim Danışmanlık Hizmetleri’nin YouTube ekran adı Taksim Danışmanlık - YouTube dır.

 

2. YouTube hesabı Taksim Danışmanlık Hizmetleri tarafından temel olarak paydaşları bilgilendirme amaçlı kullanılmaktadır.

 

3. Bir kullanıcının YouTube aracılığıyla Taksim Danışmanlık Hizmetleri yayınlarına abone olması, Taksim Danışmanlık Hizmetleri´ nin bu kullanıcının yayınlarına abone olmasını gerektirmemektedir.

 

4. YouTube servis dışı kaldığı durumlarda söz konusu hesaba erişilememesi Taksim Danışmanlık Hizmetleri’nin sorumluluğu dışındadır.

 

5.Taksim Danışmanlık Hizmetleri’nin resmi YouTube hesabı dışında, Taksim Danışmanlık Hizmetleri çalışanları tarafından sosyal medya aracılığıyla yapılan paylaşımlar, yorum ve değerlendirmeler mensupların kendi görüşlerini yansıtmaktadır. Taksim Danışmanlık Hizmetleri çalışanlarının bu yollarla yapacakları yorum ve değerlendirmeler sonucunda doğabilecek hukuki sorumluluk Taksim Danışmanlık Hizmetleri’ye ait değildir.

 

 

 

 

 

 

1. Taksim Danışmanlık Hizmetleri’nin LinkedIn ekran adı Taksim Danışmanlık Hizmetleri - LinkedIn dir.

 

2. LinkedIn hesabından iş ilanları, duyurular, konuşmalar, hizmet içerikleri, blog yazıları ve Taksim Danışmanlık Hizmetleri’nin Web Sitesi üzerinden paydaşlara duyurulan diğer bilgi ve içerik paylaşılmaktadır.

 

3. LinkedIn hesabı Taksim Danışmanlık Hizmetleri tarafından temel olarak paydaşları tek taraflı bilgilendirme amaçlı kullanılmaktadır.

 

4. Bir kullanıcının LinkedIn aracılığıyla Taksim Danışmanlık Hizmetleri’nin sayfasını takip etmesi, Taksim Danışmanlık Hizmetleri’nin bu kullanıcıları takip etmesini gerektirmemektedir.

 

5. LinkedIn servis dışı kaldığı durumlarda söz konusu hesaba erişilememesi Taksim Danışmanlık Hizmetleri’nin sorumluluğu dışındadır.

 

6. LinkedIn üzerinden herhangi bir şekilde iletilen soru, yorum ve eleştirilere hiçbir şekilde bu platform üzerinden yanıt verilmeyecek olup, kullanıcıların soru, yorum ve eleştirilerini Taksim Danışmanlık Hizmetleri’nin Web Sitesindeki iletişim formu aracılığıyla Taksim Danışmanlık Hizmetleri’ye ulaştırmaları gerekmektedir.

 

7. Taksim Danışmanlık Hizmetleri’nin resmi LinkedIn hesabı dışında, Taksim Danışmanlık Hizmetleri tarafından sosyal medya aracılığıyla yapılan paylaşımlar, yorum ve değerlendirmeler çalışanların kendi görüşlerini yansıtmaktadır. Taksim Danışmanlık Hizmetleri çalışanlarının bu yollarla yapacakları yorum ve değerlendirmeler sonucunda doğabilecek hukuki sorumluluk Taksim Danışmanlık Hizmetleri’ye ait değildir.

Bizi Takip Edin :
Bize Ulaşın
  • Esentepe Mahallesi Yüzbaşı Kaya Aldoğan Sokak Pardus PLaza No:4 Şişli/İstanbul
  • Telefon : +90 212 438 42 06
  • Oud Metha Offices, 1st Floor, Block B Healtcare City Dubai, UAE
  • Telefon : +90 850 888 85 71
  • Fax : 0212 438 42 07
  • info@taksimdanismanlik.com

Ne Aramıştınız ?