Teklif Formu
+90 212 438 42 06
info@taksimdanismanlik.com

İnsan Kaynakları Politikamız

İNSAN KAYNAKLARI VİZYONUMUZ

Motivasyonu yüksek, kurum imajını koruyan ve yükselten, yenilikçi çalışmaları ön plana çıkaran, hizmete önem veren ve işini bir bütünün parçası olarak gören nitelikli insan kaynağını oluşturmak.

 

İNSAN KAYNAKLARI MİSYONUMUZ

Teşekkülün amaç ve stratejilerini gerçekleştirecek insan kaynağını plânlamak, eğitmek, personel iş ve işlemlerini optimum düzeyde gerçekleştirmek, konusunda uzmanlaşmış, kurumu temsil yeteneği olan ve alanında yeni açılımlar ortaya koyabilen, özgüveni yüksek personele sahip olmak.

 

TAKSİM DANIŞMANLIK HİZMETLERİ İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKASI

TAKSİM DANIŞMANLIK HİZMETLERİ’ nin insan kaynakları temel politikası; ilgili mevzuatlar ve belirlenen politikalar çerçevesinde “verimlilik ve karlılık ilkelerine bağlı olarak çalışmak” ilkesi etrafında şekillenmektedir. TAKSİM DANIŞMANLIK HİZMETLERİ; çağdaş ve yenilikçi kurumsal yapısını geliştirerek konusunda uzmanlaşmış ve alanında yeni açılımlar ortaya koyabilen çalışanlara sahip olmayı stratejik amaç olarak benimsemiştir.

 

İNSAN KAYNAKLARI EĞİTİM POLİTİKASI

Konusunda uzmanlaşmış ve alanında yeni açılımlar ortaya koyabilen çalışanlara sahip olabilmek için yetkinlik artırmak ve daha üst görevlere hazırlamak amacıyla verimlilik, etkinlik ve tutumluluk ilkelerine uygun olarak; hizmet içi eğitimler düzenlemek.

 

PERSONEL PERFORMANS YÖNETİM SİSTEMİ

Personel Performans Yönetim Sistemi (PPYS) ile; kuruluş hedefleriyle, çalışanların kişisel hedeflerinin bütünleştirilmesi, kişisel başarının desteklenmesi, kuruluş başarısının artırılması, kuruluş hedeflerine ulaşılmasında tüm çalışanların katkısının adil, sistemli ve ölçülebilir bir yöntemle değerlendirilmesi, çalışanların beklentilerinin belirlenerek kuruluşa bağlılıklarının artırılması ve motive edici bir çalışma ortamı oluşturularak iş gücü verimliliğinin artırılması amaçlanmaktadır.

 

İNSAN KAYNAKLARI TEMEL İLKELERİMİZ

1) Görevin özelliğine uygun personelin niteliklerini belirlemek ve atama işlemlerini gerçekleştirmek,
2) Personelin iş yapma yeteneğinin, girişimciliğinin, başarı ve çabasının geliştirilmesi için ihtiyaç duyulan eğitimleri belirlemek ve alınmasını sağlamak,
3) Personelin, etik değerler ve etik davranış ilkeleri ile verimlilik ve kârlılık ilkelerine bağlı olarak çalışmasını ve kuruma bağlılığını teşvik etmek,
4) Personeli ilgilendiren konularda personeli zamanında bilgilendirmek,
5) İnsan Kaynakları politikasını sürekli gözden geçirmek, güncellemek ve geliştirmek.

 

Bizi Takip Edin :
Bize Ulaşın
  • Esentepe Mahallesi Yüzbaşı Kaya Aldoğan Sokak Pardus PLaza No:4 Şişli/İstanbul
  • Telefon : +90 212 438 42 06
  • Oud Metha Offices, 1st Floor, Block B Healtcare City Dubai, UAE
  • Telefon : +90 850 888 85 71
  • Fax : 0212 438 42 07
  • info@taksimdanismanlik.com

Ne Aramıştınız ?